Press "Enter" to skip to content

Czy Honor 50 podbije rynek tanich smartfonów?

Powroty są zaskakująco częste w branży technologii mobilnych – Nokia, BlackBerry, a nawet Palm powróciły po pewnym okresie nieobecności – z różnym skutkiem. Firma Honor, należąca niegdyś do Huawei, jest najnowszą firmą, która powróciła. Technicznie rzecz biorąc, firma nie odeszła, ponieważ została po prostu sprzedana przez Huawei, aby mieć szansę na samodzielny rozwój.

Od tego czasu Honor zawarł umowy z Google, Qualcomm i kilkoma innymi firmami, które obecnie nie mogą współpracować z Huawei. Oznacza to, że Honor nie tylko powrócił, ale ma teraz usługi mobilne Google. Honor 50 jest pierwszym smartfonem z Google Play i wszystkimi innymi oczekiwanymi aplikacjami i usługami, więc wydaje się, że to nowy początek. Z drugiej strony, Honor może nadal próbować zrozumieć swoją tożsamość po tak długim czasie spędzonym na łączeniu się w pary.

Design

Firma często umieszcza na tylnym panelu odblaskowe wzory, a ten jest prawdopodobnie najjaśniejszy i najbardziej przykuwający uwagę. Litery H, O, N i R nadają projektowi głębię i mienią się różnymi odcieniami srebra i błękitu, w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. Moim zdaniem Moim zdaniem wygląda to świetnie, ale jeśli to nie dla Ciebie, telefon jest też dostępny w kolorze czarnym, zielonym lub w nieco bardziej subtelnym, iskrzącym odcieniu o nazwie Frost Crystal. Sprawdź równiez https://techpolska.pl/jak-wlaczyc-mikrofon-w-laptopie/.

Jest cienki (nieco poniżej 8 mm) i bardzo lekki (175 gramów). To, wraz z zakrzywionym ekranem i niewielką szerokością 74 mm, sprawia, że bardzo łatwo jest go trzymać i używać jedną ręką, zaznacza https://techpolska.pl/jak-wlaczyc-mikrofon-w-laptopie/. Zakrzywienie jest dość dramatyczne i nieco ostre, gdy mocno trzyma się telefon. Jakość wykonania jest doskonała, a szklany ekran i tylny panel są dopasowane szklany ekran i tylny panel są idealnie dopasowane do metalowej obudowy. Dwupoziomowa obudowa aparatu w kształcie stadionu, z dwoma okrągłymi modułami z tyłu, naprawdę pasuje do odblaskowej litery O.

Tak, Honor 50 ma na pokładzie Usługi mobilne Google

Wygląda świetnie.

Honor 50 wygląda świetnie, nie jest ciężki, jest dobrze wykonany i dostępny w różnych nietypowych kolorach dla osób, które chcą się wyróżnić swoim telefonem. Jeśli jednak widziałeś i trzymałeś w ręku Honor 30 Pro, to widziałeś i trzymałeś w ręku również Honor 50, ponieważ te dwa urządzenia są ze sobą blisko spokrewnione, jeśli chodzi o rozmiar i kształt.

Jeszcze jedna rzecz jest taka, że Honor 30 Pro jest bardzo lekki, ale nie ma w nim żadnych wad.

Jeszcze jedna rzecz – jak na słowa Honora o tym, że telefon reprezentuje jego „Dzień Niepodległości” i definitywne rozstanie z Huawei, podobieństwo wzornictwa i specyfikacji między Honorem 50 a nowym Huawei Nova 9 jest uderzające. Niewiele to da, aby przekonać kogokolwiek, że oba te urządzenia są już definitywnie i ostatecznie rozwiedzione.

Kamera

Główny aparat w Honorze 50 ma 108 megapikseli, do którego dołącza szerokokątna kamera 8 MP oraz para kamer 2 MP do zdjęć makro i głębi. Kamera do selfie ma 32 megapiksele i 90-stopniowy kąt widzenia. Honor promuje ten system kamer jako przeznaczony dla aspirujących vlogerów i włączył kilka różnych trybów wideo, które wykorzystują wszystkie kamery jednocześnie.

Po pierwsze, porozmawiajmy o zdjęciach. Aparat o rozdzielczości 108 MP jest bardzo czuły na światło. W różnych sytuacjach może on będzie niedoświetlać lub prześwietlać zdjęcia, a w przypadku aparatu szerokokątnego jest jeszcze gorzej. W jaśniejszy, słoneczny dzień zdjęcia są lepsze, ale niektórym nie spodoba się sposób, w jaki aparat przesadnie nasyca błękit nieba. Mnie to nie przeszkadza; z pewnością nadaje to zdjęciom wyrazistości i wolę to od przygnębiającej tonacji zdjęć zrobionych, gdy nie świeciło słońce.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *