Press "Enter" to skip to content

Prowadzisz własną działalność? Wypróbuj Orange Flex dla firm

Sprawna komunikacja to podstawa biznesu. Orange przygotowało wygodną ofertę dla małych firm. Orange Flex to proste rozwiązanie – wszystkie wydatki masz pod kontrolą, a usługami i numerami pracowników zarządzasz za pomocą aplikacji.

Orange Flex to niespotykane do tej pory połączenie abonamentu i oferty na kartę. Dzięki wykorzystaniu modelu subskrypcyjnego znika konieczność podpisywania długoterminowej umowy – zero formalności i długoterminowych zobowiązań.

W Orange Flex dla Firm do wyboru masz cztery Plany komórkowe: 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB. Każdy z planów obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Dzięki bezpłatnej usłudze „Social Pass” możesz bez ograniczeń korzystać z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych. Przeglądając Instagrama, Facebooka czy Twittera, nie zużywasz danych z paczki GB. Jeżeli w danym miesiącu zużywasz większe ilości danych, możesz zmienić Plan na taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Więcej na temat telefonu dla firmy w Orange Flex dowiesz się tutaj: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Orange Flex – oferta dla firm

Orange Flex dla Firm to oferta, która stworzona została z myślą o małych firmach. Swoim numerem zarządzasz za pomocą aplikacji Orange Flex, którą znajdziesz w sklepie Google Play, App Store i AppGallery. Za jej pomocą możesz przenieść swój numer do Orange lub zamówić nową kartę SIM. Nie musisz osobiście odwiedzać salonu Orange – proces rejestracji odbywa się zdalnie, a swoją tożsamość potwierdzasz za pomocą zdjęcia. Za pośrednictwem aplikacji Orange Flex możesz także zamówić dodatkowe numery dla Twoich pracowników. Sam wybierasz, z jakich Planów będą korzystali Twoi pracowni. Dzięki funkcji „Zapytaj o zakup” kontrolujesz wydatki dodatkowych numerów.

Wszystkie rachunki zapłacisz za pomocą aplikacji. Możesz korzystać z szybkich płatności BLIK lub sparować aplikację z kartą kredytową. Elektroniczne faktury trafiają prosto na Twoją skrzynkę e-mail, możesz pobrać je też za pomocą aplikacji.

W Orange Flex dla Firm możesz także zamówić drugą kartę SIM lub eSIM za 0 zł – dzięki temu będziesz mógł korzystać z jednego numeru na dwóch urządzeniach. Orange Flex umożliwia także klientom indywidualnym i biznesowym korzystanie z eSIM – jest to wirtualna karta, którą instalujesz na urządzeniu (np. na smartwatchu).

W Orange Flex Twoja firma może więcej!

Artykuł sponsorowany.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *