Press "Enter" to skip to content

Sposób na gotówkę bez zdolności kredytowej! Kredyt pod zastaw auta

Jesteś dłużnikiem, wpisanym w BIK i KRD? Nie masz zdolności kredytowej, a potrzebujesz nagłego zastrzyku gotówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Kredyt pod zastaw auta to sposób, abyś mógł otrzymać gotówke w ciągu kilku dni, a głównym warunkiem jest posiadanie samochodu! Kredyt taki wymaga małej ilości formalności i pracy z naszej strony. Na czym polega i jakie warunki należy spełnić? W tym artykule odpowiemy na wszystkie wasze pytania. Zapraszamy do lektury!

Kredyt pod zastaw auta – na czym polega?

Zastaw samochodu jest formą zabezpieczenia kredytodawcy, tak abyśmy spłacali raty kredytu. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy posiadać zdolności kredytowej, a będąc wpisanym w BIK i KRD, nadal będziemy mogli otrzymać gotówkę. Oczywiście, w razie niepłacenia rat kredytu, możemy nawet stracić nasz ukochany samochód. Możemy również zastawić inne, drogocenne przedmioty, takie jak biżuteria czy posiadłości. Jednak zastawiając samochód otrzymamy więcej gotówki, aniżeli w przypadku zastawu biżuterii i będziemy bezpieczniejsi, niż w przypadku zastawu naszego domu czy mieszkania. Gdy poznaliśmy na czym polega kredyt pod zastaw auta, możemy przejść do warunków takiej pożyczki.

Kredyt pod zastaw auta – warunki, które należy spełnić

Przede wszystkim, aby otrzymać taki kredyt pod zastaw samochodu musimy posiadać sprawny samochód, który określony jest jako nowy i którego jesteśmy jedynymi właścicielami. Nie wliczamy w to samochodów zabytkowych czy klasycznych, których cena często potrafi przekraczać wartość samochodów nowych. Musimy również posiadać dowód rejestracyjny pojazdu. Kolejnym z warunków jest bycie pełnoletnim z ważnym dowodem osobistym i bycie jedynym właścicielem samochodu. Nasz samochód musi posiadać ważne ubezpieczenie OC/AC i ważny przegląd techniczny. Jeśli spełniamy wszystkie powyższe warunki do otrzymania kredytu pod zastaw auta, jesteśmy gotowi do złożenia wniosku, który możemy wypełnić bez wychodzenia z domu! Gdy złożymy odpowiedni formularz, czekamy na odpowiedź kredytodawcy, którą dostaniemy do 24 godzin od momentu złożenia. Po otrzymaniu zgody i warunków od pożyczkodawcy, możemy przejść do ostatnich podjęcia ostatnich kroków przed otrzymaniem gotówki

Kredyt pod zastaw auta – formalności przed otrzymaniem gotówki

Po akceptacji warunków i przeczytaniu umowy, kolejnym krokiem będzie wpisanie pożyczkodawcy jako współwłaściciela naszego pojazdu. Aby to zrobić należy udać się do najbliższego wydziału komunikacyjnego i wypełnić odpowiedni formularz. Następnie otrzymujemy potwierdzenie wpisu, które dostarczamy pożyczkodawcy. Jeśli wszystkie kroki wykonaliśmy prawidłowo, gotówki powinniśmy się spodziewać do 24 godzin na naszym koncie!

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *